Hakkımızda

Hikayemiz

Reyhana, atalarımız tarafından keşfedilen ve nesiller boyunca miras bırakılan, helal geleneksel süt ürünleri ve gıda ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış, Mena Gate Group markalarından biridir

Faaliyetlerimize ve sürekli gelişmemize öncülük eden slogan tutkumuzu açıkça ortaya koyuyor: “Ürünlerimizin lezzeti, ilk kez deneyen tüketicilerin vazgeçememesine teşvik etmeli”. Bu tutkulu düşünceyi, çocukluğumuzdan aldığımız el becerilerinin sağladığı özgün tadı korurken, uluslararası sağlık, güvenlik ve hijyen standartlarına uygun olarak son teknolojileri, ekipmanları kullanarak elde ediyoruz.

Reyhana, 2014 yılında Türkiye pazarında, Kahramanmaraş’ın kırsal ve doğal ortamında, özel bir fabrikada üretilen çeşitli Peynir, Yağ, Labne, Helva ve diğer süt ürünlerini içeren 20’den fazla ürünü tanıttı. Sağlık paha biçilmez olduğundan, Reyhana uluslararası gıda güvenliği standartlarını dikkate alarak şu kalite sertifikalarını almıştır: OHSAS 18001, ISO 14001 ve ISO 9001. Ayrıca yüksek hijyen standartlarını yerine getiren güvenilir tedarikçilerimizden seçtiğimiz taze inek sütleriyle fark yaratıyoruz.

Reyhana şu anda 5500’den fazla perakendeciye hizmet vermekte olup sürekli olarak genişlemektedir. Tüm Ortadoğu, Arap Körfez Ülkeleri ile Afrika kıtasında müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

home_box3

Kalite SERTİFİKALARI

Sağlıklı yiyecek

% 100 En Yüksek Uluslararası Standartlara Bağlı
En iyi uluslararası teknolojiler ve hijyen standartlarıyla en iyi ürün çeşitlerini üretmek için çalışıyoruz

Vizyon

Orijinal lezzetleri ve atalarımızın bulduğu tatları topluma, yeni nesillere aktarırken; sağlıklı ve besleyici süt ürünleri ile kahvaltı masasını her güne başlamak için harika bir yer haline getiriyoruz.